Напрямки роботи соціального педагога

На сайті мого блогу, ви можете знайти мої поради і рекомендації провідних фахівців соціальної педагогіки для батьків по вихованню та розвитку дітей.
Сподіваюся, що вони будуть вам цікаві і корисні.

 Пам'ятайте: "Кожна людина - це книга, треба тільки зуміти прочитати її". 
                       (У. Ченінг, американський вчений). 

Соціальний педагог - фахівець, який на основі отриманих в результаті діагностики даних педагогічно грамотно повинен розробити методику, методичні рекомендації для реалізації їх в педагогічній діяльності школи. 
Соціальний педагог в школі - це людина, яка знає що навчаються не за їх успішності або вчинення або не вчинення правопорушень, а з точки зору їх особистості, особливостей сімейного виховання, оточення, інтересів, схильностей і потреб.
Основна мета: - не зламати і перевиховати, а допомогти запобігти негативний шлях розвитку особистості дитини. 

Головними завданнями своєї роботи я вважаюСтворення сприятливих умов для розвитку особистості дитини (фізичного, соціального, духовно-морального, інтелектуального); Надання дитині комплексної допомоги в саморозвитку і самореалізації в процесі сприйняття світу і адаптації в ньому; 
Держава повинна захищати дитину в її життєвому просторі! 

Напрямки моєї роботи такі: 
Організація соціальної роботи (безкоштовне харчування, благодійні акції, надання матеріальної, соціальної, педагогічної, консультативної допомоги сім'ям).
Робота з опікуваними дітьми, багатодітними, малозабезпеченими сім'ями, а також сім'ями, що мають дітей з порушеннями і труднощами розвитку, обмеженими можливостями здоров'я. 

Профілактична робота (робота з дітьми, які мають порушення в поведінці і спілкуванні, внутрішньошкільний облік порушників статуту школи, робота з КДН і ЗП). 
Організація відпочинку та оздоровлення дітей в канікулярний період. 

Робота з батьками: надання консультативної допомоги батькам в питаннях виховання і вирішенні соціально - педагогічних проблем дитини.                                            Робота соціального педагога.


Немає коментарів:

Дописати коментар

  Анкетування "Я та булінг", спрямоване на виявлення обізнаності учнів, щодо проблеми шкільного насильства, та чи стикалися учні з...